Фестивалът в Кан продължава, звездите идват и си отиват, но обстановката си е без промяна. Слънцето не спира да грее, температурата е малко над двадесет градуса и носи дъха на освежаващото Средиземно море.
Легендарният булевард Кроазет е изпълнен с туристи и гости, уютни ресторанти и кафенета с открити веранди. Пълното усещане в Кан е, че лятото вече е в календара.
Затова и знаменитостите се връщат в хотела само, за да спят или да се преоблекат за поредно събитие. Принудени са да носят всичките си разголени тоалети извън Двореца на фестивалите, защото тази година на филмовия фестивал правилата за дрескод са много по-строги.
Джеф Безос, един от най-богатите хора на планетата се разхожда из нощен Кроазет, хванал за ръка бъдещата си съпруга Лорън Санчес.
За разлика от повечето американки, тя не обича равни обувки. Пухкавата брюнетка крачи до милиардера във високи токчета и в красиво кремообразно мини, което подчертава ефектните й форми.
В ръцете си естествено държи най-скъпия Birkin, а от ушите й са провиснали масивни обеци на Vivienne Westwood.
Риана, която е бременна за трети път, също не губи време в Кан. В нощта на премиерата на филма "Рай и ад" тя блестеше на червения килим, но после тръгна да се наслаждава на пазаруването.
Традиционно певицата си избира ефектни тоалети и ги допълва с високи токчета. Няма друга като нея, която в това положение да обикаля по цял ден бутиците, облечена в модерно плетено мини с подгъв с ресни и прозрачни сандали.
Последвайте ни в Google News Showcase за важните новини
Вижте всички актуални новини от Standartnews.com