Класическа Бразилия на старта на Копа Америка (ВИДЕО)

"Селесао" удари 3:0 Боливия в мача на откриването

Класическа Бразилия на старта на Копа Америка (ВИДЕО) | StandartNews.com

Селекцията на домакина Бразилия започна стилно кампанията си на Копа Америка 2019, след като надделя с 3:0 над Боливия в откриващия мач в надпреварата, игран на „Естадио до Морумби” в Сао Пауло. И трите попадения за „селесао” дойдоха през второто полувреме, след като през първите 45 минути „зелените” стояха перфектно на терена в най-големия бразилски град.

Дузпа след VAR в 50-тата минута даде аванс за Бразилия, след като точен бе Фелипе Коутиньо, а три по-късно отново футболистът на Барселона бе точен, засичайки с глава центриране отдясно на Роберто Фирмино. Пет преди края пък резервата Евертон отбеляза страхотен гол, за да направи разликата класическа.

Логично след изиграването на първия дуел Бразилия оглави група А с три точки, докато Боливия остана последен с нула. Перу и Венецуела е другият мач от групата и ще стартира в 22,00 часа българско време.