Любопитно

Грандиозен финал на „Съни бийч“. Преобръщат се съдби

Подарък от съдбата ще промени коренно живота на двама герои

Грандиозен финал на „Съни бийч“. Преобръщат се съдби

Тази неделя (26.05) от 20:00 ч. по bTV предстои грандиозният финал на „Съни бийч“, в който ще стане ясно, че понякога човек трябва да удари дъното, за да се изстреля нагоре.

Подарък от съдбата ще промени коренно живота на Младен (Иво Аръков) и Дарина (Лидия Инджова). Гомес (Бойко Кръстанов) ще открие своето място в света, а Ивон (Евелин Костова) и Никола (Явор Бахаров) най-после ще изяснят отношенията си. Епизодът ще стартира с признанието на Гомес, че хотелът ще бъде продаден и изход от тази ситуация - няма. Малко по малко героите ще започнат да свикват със загубата не само на работното си място, но и на приятелството и мечтите си.

Грубостта на Дарина към Калин (Любомир Ковачев) ще озлоби арабския зет, който е подготвил за медиите сериозен компромат срещу нея. След като разбере за удара срещу съпругата си, Младен (Иво Аръков) няма да остане безучастен и с помощта на Жоро (Даниел Пеев - Дънди), Райна, Севда и най-вече Димитър (Георги Кадурин) и Ростислав (Владислав Карамфилов - Въргала), ще реши да отвърне на удара.

Щастливи от своята малка победа, героите ще си отдъхнат, но реалността бързо ще ги застигне, когато в хотела пристигне Арабина. Ще има ли хотелът нов собственик и какво ще се случи с героите на най-любимата романтична комедия на българските зрители, ще стане ясно във финалния епизод тази неделя.

 

 

Последвайте ни в Google News Showcase за важните новини

Вижте всички актуални новини от Standartnews.com

Коментирай