Общество

Нов кошмар на пътя, този път на "Струма"

Пореден тежък инцидент с камион у нас

Нов кошмар на пътя, този път на "Струма"

Пореден тежък инцидент с камион у нас. Този път произшествието е на АМ "Струма", до Суходол, при разклона за Бучино.

По неофициални данни превозното средство спукало гума и преминало през мантинелата в насрещното. Ударен е лек автомобил, а шофьорът е с болки в гърдите, предава NOVA.

Катастрофата е станала малко след 13 ч. Бяха публикувани видеа във Facebook групата "Катастрофи в София".

В района се е образувала тапа.

Последвайте ни в Google News Showcase за важните новини

Вижте всички актуални новини от Standartnews.com

Коментирай