Нови проблеми по пътя към морето на една от най-натоварените ни магистрали, видя репортер на Стандарт.
Колона от 50 тира заради ремонт създаде сериозно напрежение на отбивката за Ихтиман.
Задръстването е сериозно, корите лазят, а водачите са изнервени. Добрата новина все пак е, че се минава през тапата за 15-20 минути.
Последвайте ни в Google News Showcase за важните новини
Вижте всички актуални новини от Standartnews.com






















