Лоша новина за Лео Меси

Меси и Алба ще пропуснат двубоя на Интер Маями със Синсинати

Лоша новина за Лео Меси | StandartNews.com

Лионел Меси е наказан с лишаване от състезателни права за един двубой, след като пропусна Мача на звездите в Мейджър лийг сокър (МЛС).

Нападателят на Интер Маями и неговият съотборник Жорди Алба не играха в сряда, въпреки че не бяха контузени и бяха включени в състава за футболния празник.

"Всеки футболист, който не участва в Мача на звездите без предварително одобрение, няма право да играе и в следващата среща на своя клуб", се казва в изявление на МЛС.

Меси и Алба ще пропуснат двубоя на Интер Маями със Синсинати в края на тази седмица. Лионел Меси е отбелязал 18 гола през сезона до момента.

"Играчите винаги изпитват дискомфорт, особено когато играят през всеки три дни", коментира треньорът на Интер Хавиер Масчерано, цитиран от ESPN.

Последвайте ни в Google News Showcase за важните новини

Вижте всички актуални новини от Standartnews.com

Коментирай