Порто открадна победата срещу Арсенал в последния момент

Реваншът е на 12 март

Порто открадна победата срещу Арсенал в последния момент | StandartNews.com

Източник: БТА

Порто победи Арсенал с минималното 1:0 в първия осминафинален двубой между двата тима в Шампионска лига. Галено отбеляза победното попадение в 94-ата минута.

През първото полувреме "топчиите" се задоволиха с владението на топката, но домакините отправиха единствения точен удар, спасен от Давид Рая. Галено също бе близо до гол, но стреля в напречната греда.

След почивката именно Галено бе автор на другия точен изстрел в двубоя, който този път се превърна в гол. Полузащитникът отправи фалцов удар извън наказателното поле, който попадна в горния далечен ъгъл на противниковата врата.

Реваншът между двата отбора е на 12 март, пише БНТ.