Неймар донесе победата на ПСЖ

Бразилецът се завърна след дълго отсъствие

Неймар донесе победата на ПСЖ | StandartNews.com

Пари Сен Жермен победи с 1:0 вкъщи Страсбург в среща от V кръг на френския шампионат. Бразилецът Неймар се завърна с попадение в състава на шампионите след трансферната сага за евентуално завръщане в Барселона. Преди почивката парижани не успяха да отправят нито един точен удар във вратата на гостите, като това се случи за първи път след декември 2018 година. Неймар беше освиркан от част от публиката на стадион "Парк де Пренс". Бразилският национал се разписа в 90-ата минута след асистенция на Абду Диало. Дълбоко в добавеното време на срещата Неймар реализира и второ попадение във вратата на Страсбург, но то беше отменено след намеса на видео асистент рефера и решение за засада. Шампионът Пари Сен Жермен е лидер в класирането с 12 т, а Страсбург е на 18-та позиция в Лига 1 със само 3 т.