Сватбата на Лорън Санчес и Джеф Безос най-сетне свърши!
3 дни, 200 знаменитости и 50 милиона долара, похарчени, за да впечатлят. И всичко това пред гневните жители на Венеция, които дадоха всичко от себе си, за да им нарушат празника.
Но нищо в тези дни не можеше да попречи на най-богатия мъж в света да стане съпруг на жената, която толкова искаше и накрая успя да го спечели!
Пред тях е меденият месец, а за многобройните им гости работните дни предстоят - бизнес срещи и нови многомилионни договори.
Затова в късния следобед Бил Гейтс, Иванка Тръмп, Опра Уинфри, Даян фон Фюрстенберг, нейният съпруг милиардер Бари Дилър, Крис Дженър и други, облечени в удобни дрехи за полет, отидоха на летище Марко Поло.
За разлика от тях, Лорън Санчес Безос се появи в тясна мини рокля, широкопола шапка, с крокодил на „Хермес“ и самият диамантен пръстен, чийто размер шокира целия свят. Джеф Безос бе неотлъчно до нея, все още щастлив!
Крис Дженър и Опра Уинфри бяха свежи като майски рози, какви холивудски пенсионери! Но Леонардо ди Каприо, очевидно, беше доста изморен - така и не успя да се спаси от папараците, дори с дръпната качулка отгоре.
Сватбата на Лорън Санчес и Джеф Безос ще се помни дълго време. Както и звездните им гости. Но едно е сигурно - никой от тях няма да избере Венеция за сватбено тържество. Защото повече от сватбата ще се започни протеста.
Последвайте ни в Google News Showcase за важните новини
Вижте всички актуални новини от Standartnews.com