ЦСКА удари Крумовград с гол шедьовър

Армейците спечелиха с 1:0 на "Българска армия"

ЦСКА удари Крумовград с гол шедьовър | StandartNews.com

И второто ЦСКА спечели тази вечер шампионатния си мач от Ефбет Лига.

С запомнящ се гол на Тобиас Хайнц ЦСКА постигна първа победа за новия сезон, след като в мач от 2-ия кръг на efbet Лига се наложи с 1:0 над новака в елита Крумовград.

Норвежецът вкара единственото попадение на стадион "Българска армия" в 24-ата минута с брилянтно изпълнение на задна ножица.

Гостите, които в първия кръг сломиха с 3:1 Лудогорец, се представиха стабилно в Борисовата градина и имаха своите шансове да спечелят точка, но не се възползваха.

Армейците също имаха положения за втори гол в началото на второто полувреме, но пропуснаха рано да си решат мача.

Домакините играха с известно напрежение заради пропусната победа в първия кръг срещу Хебър, но все пак стигнаха до победата.

С успеха, който беше под №700 на своя стадион в елита, "червените" събраха 4 точки, а Крумовград остава с 3 пункта.

В следващия кръг ЦСКА трябваше да гостува на Етър Велико Търново, но мачът е отложен, защото за "армейците" предстоят битките с носителя на Купата на Румъния Сепси в Лигата на конференциите.

От своя страна дебютантът в елита приема Черно море точно след седмица.