Скучно равенство на "Етихад Стейдиъм"

Скучно равенство на "Етихад Стейдиъм" | StandartNews.com

"Манчестър Сити" и "Реал" (Мадрид) предложиха скучна игра на "Етихад Стейдиъм" и завършиха при резултат 0:0. Двубоят бе първи от полуфиналите на Шампионската лига.

"Белия балет" бе на терена без Кристиано Роналдо, който продължава да лекува контузия. На негово място игра Лукас Васкес.

Първото полувреме мина вяло и нямаше сериозни опасности и за двата тима. Давид Силва получи разтежение в 40-ата минута и се наложи да бъде заменен от Келеши Иеаначо.

През втората част "Реал" доминираше и имаше шансове на попадение.

Каземиро засече с глава центриране от корнер в 79-ата минута, но Харт изби топката с крак. В 82-ата минута Пепе бе много близо до гол, но вратарят отново спаси.

Минути преди последния съдийски сигнал "Манчестър Сити" се опита да се разпише. Стърлинг застраши вратата на Кейлор Навас, но Пепе изби топката. После Кевин де Бройне пробва удар от фаул, но Навас изби в ъглов удар.

Реваншът между двата тима е на 4 май на "Сантиаго Бернабеу".