На 3 февруари е следващият мач на "орлите"

Силна победа за Лудогорец в Турция | StandartNews.com

Източник: БГНЕС

Лудогорец победи с 3:1 Сигма Оломоуц в приятелски мач, игран в Турция.

Бърнард Текпетей даде аванс за българския шампино още в деветата минута след удар от разстояние.

Чехите, които заемат пето място в класирането в местното първенство, изравниха чрез Юлиш десет минути след това, но Квадво Дуа от съвсем близка дистанция върна аванса за отбора от Разград в 35-ата минута на срещата.

През втората част превъзходството на "зелените" продължи и в 76-ата минута Тодор Неделев беше близо до попадение след изпълнение на фаул.

Крайният резултат 3:1 беше оформен от Рик Джонатан две минути преди изтичане на редовното време.

На 3 февруари Лудогорец ще играе последната си контрола в Турция, а съперник на шампионите ще бъде Млада Болеслав (Чехия), пише БНР.