Шоу и Монреал разплакаха Детройт (ВИДЕО)

Вашингтон с рутинен успех над Отава

Шоу и Монреал разплакаха Детройт (ВИДЕО) | StandartNews.com

Андрю Шоу реализира първия хеттрик в кариерата си и помогна на Монреал да спечели гостуването си на Детройт с категоричното 8:1 в среща от редовния сезон в НХЛ. Макс Доми записа рекордните в кариерата си пет точки, след като завърши с два гола и три асистенции, а Джонатан Друин допринесе с четири асистенции, а Кари Прайс завърши с 28 спасявания.

ВИЖТЕ ВИДЕО ТУК

Носителят на Купа "Стенли" Вашингтон разгроми последния в класирането в лигата Отава със 7:2. Гостите от Канада поведоха с 2:0 след малко повече от 7 минути игра, но след това бяха пометени от шампионите. Ти Джей Оши се разписа два пъти, а Евгени Кузнецов, Ларс Елер и Брет Конъли и Том Уилсън добавиха по гол и асистенция. Столичани спечелиха за четвърти път в пет мача.