Шок на "Олд Трафорд"! Галатасарай се справи с Ман Юнайтед

Пропадането за "червените дяволи" продължава

Шок на "Олд Трафорд"! Галатасарай се справи с Ман Юнайтед | StandartNews.com

Манчестър Юнайтед загуби от Галатасарай с 2:3 на собствен терен в мач от груповата фаза на Шампионската лига. Пропадането за "червените дяволи" продължава, а днес отборът на Ерик тен Хаг дори два пъти повеждаше в резултата, но аутсайедрите от Турция показаха воля и грабнаха трите точки.

Расмус Хойлунд откри резултата след хубав удар с глава в 17-та минута.

Бившият футболист на Юнайтед - Уилфред Заха обаче изравни след 6 минути.

През второто полувреме домакините показаха много добра игра. Първо попадение на Хойлунд беше отменено, но в 67-та минута датският футболист вкара вече редовен гол.

Галатасарай отново не се предаде и само 4 минути бяха нужни на Актюркоглу за да върне паритета.

Всичко вървеше добре, докато Андре Онана не допусна нов гаф. Вратарят сгреши пас, който доведе до дузпа и червен картон за Касемиро. Мауро Икарди обаче стреля извън рамките на вратата.

В 81-та минута Икарди получи нов шанс и не сгреши. Изчистване на Санчес преодоля цялата отбрана и аржентинецът копна топката над Онана за да спечели мача за своя тим.

Така Галатасарай излиза на второ място с 4 точки, а Манчестър Юнайтед има две загуби и е последен в група А, предаде "Гонг".