Пореден срам за Барселона в Европа

Ливърпул изгаси пожара в Будапеща

Пореден срам за Барселона в Европа | StandartNews.com

Барселона загуби с катастрофалното 1:4 от ПСЖ в първи осминафинален мач м Шампионска лига. Това е пореден шумен провал на каталунците в последните години в Европа.

Три гола за  ПСЖ вкара суперзвездата Килиан Мбапе, един добави Мойс Кийн. За Барселона е още по-разочароващо, след като поведе в резултата чрез Лео Меси.

Така кризата в Барселона бе потвърдена отново, а тимът на Куман на практика е вън от Шампионската лига, освен ако не дойдат извънземни на реванша.

Изключително вагна победа за ливърпул над РБ лайпциг в Будапеща. С успеха с 2:0 тимът на Юрген Клоп прекъсна много неприятна серия във Висшата лига.

Освен сериозния шанс за четвъртфиналите в Шампионска лига, Ливърпул ще влезне укрепнал психически в градското дерби с Евертън във Висшата лига в събота.

Головетне за червените паднаха през второто полувреме, авторите са Мохамед салах и Садио Мане.