Лудогорец изпусна ЦСКА-София в Разград

Дербито завърши 0:0

Лудогорец изпусна ЦСКА-София в Разград | StandartNews.com

Лудогорец и ЦСКА-София завършиха наравно 0:0 в голямото дерби от 28-ия кръг на Първа лига, играно в Разград. Двата отбора си размениха по едно полувреме, като през първото "червените" бяха по-добрият отбор на терена и до 17-ата минута изпуснаха три златни шанса да поведат. След почивката домакините взеха превес, но така и не успяха да преодолеят Витаутас Черниаускас. Това стори Клаудиу Кешерю в самия край, но голът беше отменен заради засада. След мача треньорът на домакините Стойчо Стоев обяви, че на почивката е бил доста критичен към футболистите си и това е дало резултат през второто полувреме. В класирането разликата между Лудогорец и ЦСКА-София продължава да е 3 точки в полза на шампионите от Разград.