Клоп махна главата на Моуриньо

Клоп махна главата на Моуриньо | StandartNews.com

Юрген Клоп записа първа победа начело на "Ливърпул" във Висшата лига. С обрат срещу "Челси". Поражението пък почти сигурно ще коства главата на мениджъра на "сините" Жозе Моуриньо.

"Червените" биха с 3:1 насред "Стамфорд Бридж", след като преди това домакините поведоха в резултата.

Рамирес откри за "Челси" в 4-ата минута. Филипе Коутиньо обаче донесе обрата за своите с попадения в 45-ата и 74-ата минути, а Кристиан Бентеке оформи крайния резултат в 83-ата.

Така Клоп записа и първи успех в шампионата след два равни и победа в турнира за Купата на Лигата през седмицата.

Слабата форма на "Челси" и поредната загуба пък по всяка вероятност означават раздяла с Моуриньо, спекулират в Англия.

Във временното класиране "Ливърпул" е на 7-о място с актив от 17 точки, докато "Челси" остана на 15-а позиция с 11 точки.