Фюри веднага се закани на Джошуа

Тайсън Фюри използва социалните мрежи, за да отговори на предизвикателството, което Антъни Джошуа му отправи. Световният шампион нокаутира Кубрат Пулев в деветия рунд и веднага след края на мача се заговори за следващия съперник на AJ. Фюри е категоричен, че иска да премери сили с Джошуа и смята, че ще се справи с него за 2-3 рунда.
„Гледах досега Антъни Джошуа по телевизията. Каза, че иска да се бием. Аз искам този двубой, искам да съм следващият му съперник. Ще го нокаутирам в 2/3 рунда. Нямам търпение да го сторя“, каза Фюри в Twitter.
Веднага след мача мениджърът на AJ - Еди Хърн обяви, че от 13 декември започва да работи за мач с Фюри.
Хърн сподели бъдещите планове на AJ и заяви, че от утре започва работата по организирането на мач между Джошуа и Тайсън Фюри.
„От утре започваме да работим, ще направим мач с Тайсън Фюри, най-големия в историята на бокса. Нека говорим по-малко, повече да действаме, нека оставим наследство и ще го направим“, заяви Хърн.
„Знаем какво трябва да направим, той иска да е световен шампион и аз ще се опитам да го направя. Това ми е работата“, добави той.
Още по темата: Очаквано Джошуа нокаутира Кубрат и защити пояса
Джошуа: Трябва по-малко да се говори
ТОП 5 най-интересни мачове този уикенд
Орбан бесен, скочи срещу санкции за Русия
Убийство на косъм заради порта, мъж си реже главата с...
Мистериозната Трансилвания домакин на Balkans Interna...
КЕВР съобщи дълго чакана новина за цената на парното
Голяна промяна в ТЕЦ Марица 3
Диана Димитрова лошо захапа болния Юлиян Вергов