Четвърти мач без гол за ЦСКА

Четвърти мач без гол за ЦСКА | StandartNews.com

ЦСКА продължи каръшката серия като записа четвърти мач без гол. Тази вечер "червените" и "Берое" завършиха при резултат 0:0. Двубоят се игра на стадион „Българска армия" и бе от първата шестица на шампионата.

ЦСКА бе воден от Анатоли Нанков, след като вчера треньорът Стойчо Младенов напусна.

И двата отбора играха равностойно през първата част. ЦСКА имаше шанс за гол в 68-ата минута. Тогава Луис Соарес бе стрелкова позиция, но вратарят на "Берое" успя да спаси топката.

Старозагорчани останаха с десет играчи на терена от 74-ата минута. Това стана след директен червен картон за Владимир Зафиров, който бе отстранен от играта заради нарушение срещу излизащия сам срещу Макенджиев Луис Соарес от ЦСКА.

Веселин Пенев от "Берое" получи червен картон малко преди края на мача заради фаул срещу Жоаким.

"Червената агитка" наказа ЦСКА. След края на двубоя запалянковците останаха по трибуните и освиркаха бурно играчите. Част от футболистите застанаха пред сектор "Г", за да им се извинят. Те седнаха на тревата пред ултрасите и се опитаха да разговарят с техните тартори. Не се стигна до размяна на удари между двете страни.