10 от "Черно море" изпуснаха "Локо" Пд

10 от "Черно море" изпуснаха "Локо" Пд | StandartNews.com

"Черно море" и "Локомотив" Пловдив завършиха 1:1 на "Тича" в мач от поредния кръг на "А" група. Домакините могат да съжаляват за резултата, въпреки че почти цял мач играха с човек по-малко и трябваше да връщат гол.

В 10-ата минута Мартин Камбуров откри резултата от дузпа, а Симеон Райков бе изгонен с червен картон за нарушението срещу Крум Стоянов преди това.

Това пък бе 162-ри гол за Камбуров в А група, а по този начин той се изравни на седма позиция във вечната ранглиста със Стефан Богомилов.

До края на полувремето липсваха по-интересните ситуации, "Локо" Пд игра пасивно, а "моряците" бяха по-активният тим на терена, информира Гонг. Така логично те стигнаха до изравняването - в 54-ата минута Матиа Курьор вкара за 1:1.

До края на мача домакините от Варна продължиха да са по-идейният тим на терена, но така и не успяха да се възползват от шансовете и така взеха само точка от този мач.

Във временното класиране "Черно море" е на 6-а позиция с 28 точки, докато "Локо" Пд е с място по-надолу и 25 точки.