Милано. Президентът на Европейската централна банка Марио Драги беше заловен в нарушения на правилника за движение по пътищата, пише сп. "Оджи". Докато шофирал, Драги говорел по телефона, без да ползва устройство от типа фрихенд, и бил без предпазен колан, предаде БТА.
Драги бил в "хванат в крачка" от фоторепортери на италианския седмичник, докато пътувал в центъра на Рим. Нарушенията, допуснати от новия главен управител на ЕЦБ, могат да му струват глоба от 700 евро и отнемане на 10 контролни точки.
Последвайте ни в Google News Showcase за важните новини
Вижте всички актуални новини от Standartnews.com















