Политика

Пеевски: Пропагандната дъвка за охраната от НСО отиде в кошчето!

Вярвам в компетентността на държавните органи и в тяхната експертиза, както и в отговорността им при вземане на решения, заяви лидерът на ДПС

Пеевски: Пропагандната дъвка за охраната от НСО отиде в кошчето!

Бях информиран от ген. Тонев, че след заседание на Специализираната комисия по чл. 23 от Закона за НСО е взето решение за снемане на охраната ми от НСО. Това решение идва и в отговор на поисканата от мен през декември миналата година оценка от компетентния орган на това дали има изменение в обстоятелствата, поради които е определен режимът ми на охрана.

Това заяви лидерът на ДПС Делян Пеевски в своя позиция и добави:

Вярвам в компетентността на държавните органи и в тяхната експертиза, както и в отговорността им при вземане на решения.

С това една пропагандна дъвка на ПП и ДБ отиде в кошчето за боклук. Което е добра новина.

Последвайте ни в Google News Showcase за важните новини

Вижте всички актуални новини от Standartnews.com

Пеевски: Паметта за агентите и доносниците на ДС не трябва да бъде заличена, за да не може да се повторят мракобесните времена на комунистическия режим

Пеевски: Паметта за агентите и доносниците на ДС не трябва да бъде заличена, за да не може да се повторят мракобесните времена на комунистическия режим

Ние от ДПС категорично се противопоставяме на това намерение на управляващите и призоваваме за широк обществен дебат за бъдещето на Комисията по досие...

Коментирай