Русия смрази света. Показа как действат ядрените й ракети

Русия смрази света. Популярно руско предаване показа на зрителите какво би се случило ако ядрена ракета удари Берлин, Париж и Лондон.
В симулацията ракетата е изстреляна от Калининград в Балтийско море. Тя достига Берлин за 106 секунди, Париж – за 200 секунди и 202 секунди до Лондон.
В предаването взе участие и лидерът на националистическата партия „Родина“ Алексей Журавльов. Той коментира симулацията, като каза, че при това положение Великобритания вече няма да съществува. „Една „Сармат“ и това е – Британските острови са съществували някога, Британските острови вече не съществуват“, казва сериозно Журавльов.
Другият участник в предаването Евгейни Попов от партия „Единна Русия“ добави, че Великобритания също има ядрени оръжия и подобна атака с ракета „Сармат“ ще доведе до това, че никой няма да оцелее и от двете страни.
Според различни съобщения е възможно Владимир Путин да обяви пълномащабна война на Украйна на Деня на победата 9 май.
Решение за РС Македония? Горещо от Лена Бориславова
Топексперт: Качеството на мобилните мрежи в България...
Лидл с първи доклад в бранша за приноса на компанията...
Напрежение в Сърбия! Какво поиска Илън Мъск
Пълен шах! Какво поискаха депутати комунисти в Русия
Голям скандал с Йордан Лечков! В какво се забърка
Мартин Димитров с голямо разкритие за тока и газа. Из...