Хванаха банкер, боцкал жени в трамвай

Хванаха банкер, боцкал жени в трамвай | StandartNews.com

Букурещ. Мъж, който убождал с игла жени в трамваи в Букурещ, бе арестуван, съобщи Медиафакс. Първото оплакване срещу него дойде на 5 януари от младо момиче, което успяло да го снима и да качи изображението му в социалните мрежи.

На убодената жена са взети кръвни проби в Института за инфекциозни заболявания, но за да бъде сигурна, че не е заразена с ХИВ или хепатит В или С, тя ще трябва да изчака шест месеца. След разгласяването на случая в Интернет много други жени заявиха, че са били нападнати от същото лице, разпознавайки го на снимката. Мъжът беше задържан от полицията в четвъртък, а съдът на букурещкия Сектор 6 разпореди той да остане в предварителния арест за 29 дни.

Полицията съобщи, че нападателят е 38-годишен банков служител от Букурещ и че не е криминално проявен. По време на разпита той заявил пред полицаите, че прибягнал до тези действия, защото жените били много привлекателни и искал да привлече вниманието им.

 

Последвайте ни в Google News Showcase за важните новини

Вижте всички актуални новини от Standartnews.com

Коментирай