Зрелище в Италия! Реал Мадрид разби Наполи

И двата отбора предложиха футбол на висока скорост

Зрелище в Италия! Реал Мадрид разби Наполи | StandartNews.com

Реал Мадрид победи Наполи с 3:2 като гост в мач от група С на Шампионска лига. Двата тима изиграха зрелищен мач на "Диего Армандо Марадона", в който Лео Йостигор откри резултата в 19-ата минута. "Кралете" направиха бърз обрат, след като в 27-ата минута Винисиус изравни, а седем по-късно Джуд Белингам вкара за 1:2. В началото на втората част Пьотр Желински изравни от дузпа, а в 79-ата минута Алекс Мерет си вкара злощастен автогол след снаряд на Федерико Валверде.

И двата отбора предложиха футбол на висока скорост, като имаха още няколко отлични възможности за попадение. Виктор Осимен, Хвича Кварацхелия и Желински пропуснаха за партенопеите, за Винисиус и Белингам бяха отказани от Мерет.

Реал събра шест точки и е лидер във временното класиране, докато Наполи има три точки, предаде "Гонг".