Владинова спечели многобоя в турнира "Маргарита Рангелова"

Владинова спечели многобоя в турнира "Маргарита Рангелова" | StandartNews.com

София. Невяна Владинова спечели титлата в многобоя при жените в 18-о издание на международния турнир по художествена гимнастика "Маргарита Рангелова". Тя тренира за клуб „Левски".

Катрин Тасева, която е съотборничка на Владинова, спечели среброто, а бронзовият медал отиде при японската състезателка Юри Онуки.

Личният треньор на победителката в многобоя- Бранимира Маркова, грабна приза „Маргарита Рангелова".

"За мен е удоволствие, че след известно прекъсване, този турнир отново е жив и ние сме тук, за да се насладим на таланта на нашите гимнастички, както и на гимнастички от други страни". Това заяви президентът на българската федерация по художествена гимнастика Илияна Раева.

Турнирът бе подновен след няколкогодишно прекъсване. Тази година в него участваха гимнастички от 19 клуба от 12 държави.