Валядолид измъкна точка на Реал в Мадрид

Юноша на Барселона вкара на "Сантяго Бернабеу"

Валядолид измъкна точка на Реал в Мадрид | StandartNews.com

Реал (Мадрид) направи грешна стъпка още във втория кръг на Ла Лига, като завърши 1:1 с Валядолид на своя "Сантяго Бернабеу". Карим Бензема изведе "кралския клуб" напред в 82-ата минута. Той овладя топката с гръб към вратата обърна се и се разписа ефектно. Новото попълнение Йович, както и Бейл и Родригес изпуснаха да открият резултата за Реал преди почивката. Гостите от Валядолид стигнаха до равенството в 88-ата минута чрез бившия юноша на Барселона Серхи Гуардиола, за който това бе дебют при мъжете. Немският защитник на Реал Тони Кроос загуби топката и се получи контраатака, за да мине топката между краката на Тибо Куртоа след удяр на Гуардиола. Със спечелената точка Реал вече има 4 от два мача.