Уникален гол на вратар подлуди Ливърпул!

Алисон в опследните секунди вкара безценно попадение

Уникален гол на вратар подлуди Ливърпул! | StandartNews.com

Мач и гол за историята! Уникално попадение глава на вратаря Алисон донесе безценна побеса с 2:1 на Ливърпул над Уест Бромич като гост в двубой от Висшата лига.

На всичкото отгоре това стана секунди преди края на мача от корнер, когато червените отчаяно се нуждаеха от гол. Алисон, един от най-добрите вратари в света, сега вкара такъв гол, какъвто няма да е лесно и на Кристияно Роналдо или Левандовски!

Драмата бе пълна и заради факта, че тази победа има изключителна стойност в битката за влизане в четворката и участие в Шампионската лига наесен.

Домакините откриха чрез Кану в 15-та минута, а Мохамед Салах беше изравнил в 33-та.

Алисон бе смачкан буквално от своите съотборници в бурната радост след уникалния гол.Два кръга преди края, Ливърпул е на точка зад четвъртия Челси и на 3 от третия Лестър.