"Уест Хем" разби надеждите на "Юнайтед" за Топ 4

"Уест Хем" разби надеждите на "Юнайтед" за Топ 4 | StandartNews.com

"Уест Хем" победи "Манчестър Юнайтед" с 3:2 в отложен мач от 35-я кръг на Висшата лига. Така разби надеждите им за влизане в Топ 4 и място в групите на Шампионската лига.

Диафара Сако бе точен за "Уест Хем" в 10-ата минута. "Манчестър Юнайтед" взе преднина с голове на Антони Марсиал в 51-ата и 72-ата минута.

Микейл Антонио изравни в 76-ата минута, а в 80-ата минута Уинстън Рийд направи резултата 3:2.

"Уест Хем" е на точка зад "Манчестър Юнайтед" кръг преди края на шампионата. Другият тим пък е на пето място- изостава с две точки от четвъртия "Манчестър Сити".

Двубоят на „Болейн Граунд" се забави заради ексцесии на фенове пред стадиона. Снощи автобусът на „червените дяволи" бе замерян с камъни, бомбички и бутилки, докато футболистите бяха вътре.