Уест Хям разплака Тотнъм за Топ 4 (ВИДЕО)

"Чуковете" нанесоха първа загуба на "шпорите" на новия им стадион

Уест Хям разплака Тотнъм за Топ 4 (ВИДЕО) | StandartNews.com

Тотнъм загуби ценни точки в борбата за Топ 4 в английската Висша лига. Момчетата на Маурисо Почетино бяха посечени от градския съперник Уест Хем с 0:1 на "Тотнъм Стейдиъм" в интригуващ сблъсък от 26-ия кръг на шампионата. Единственото попадение в срещата реализира Михаил Антонио в 67-ата минута, след страхотен пас на Марко Арнатович.

Загубата за Тотнъм  идва няколко дни преди първата среща от 1/2-финалите на Шампионската лига срещу Аякс (вторник, 30 април). Именно и поради тази причина мениджърът на домакините бе направил четири промени в сравнение с двубоя с Брайтън. От първата минута стартираха Давинсон Санчес, Ерик Дайър, Хуан Фойт и Бен Дейвис.

Това е първи успех за Уест Хем като гост на Тотнъм от октомври 2013 г. (3:0). Поражението бе първо за "шпорите" на новия им стадион.