ЦСКА се измъчи срещу Сливнишки герой

ЦСКА се измъчи срещу Сливнишки герой | StandartNews.com

Сливница. ЦСКА стигна трудно до равенството 1:1 срещу третодивизионния Сливнишки герой в контрола в Сливница. Домакините поведоха в 26-та минута чрез Николай Иванов, отбелязал с техничен удар от около 20 м. ЦСКА изравни в края на първото полувреме, когато при меле в наказателното поле на домакините топката попадна в дошлия на проби Мамади Сидибе, който реализира за 1:1.

"Червените" играха с втория си състав, предимно от млади играчи. Стойчо Младенов използва контролата, за да види в игрова обстановка дошлите на проби Мамади Сидибе и Саша Бакарич. Дебют за ЦСКА направи и британецът Брайън Хауърд.

През първото полувреме на вратата на "армейците" бе Стоян Колев, който бе заменен от завърналия се в ЦСКА Райс М'Боли. Алжирският национал се отличи с няколко добри спасявания. Томас Черни получи почивка.