Това вече не е нормално! Реал отново оцеля и е на финал

За кой ли път обрат в историята - сега срещу Байерн

Това вече не е нормално! Реал отново оцеля и е на финал | StandartNews.com

Никога не забравяй, че играеш срещу Реал Мадрид в Шампионската лига. Отново, отново и отново този отбор възкръсна в момент, когато всичко изглежсаше изгубено и взе своето!

В поредната драма на "Бернабеу" Реал спечели с 2:1 срещу Байерн Мюнхен и с общ резултат 4:3 се класира на финала в "своя" турнир, който е печелил 14 пъти!

Там испанците ще играяг срещу Борусия Дортмунд.

В 13-а минута, греда за Реал! Винисиус стреля от десетина метра и гредата спаси Нойер и Байерн. Гостите протестираха, защото на терена имаше две топки в този момент, но реферът Марчиняк не спря играта.

Домакините се хвърлиха в атаки през втората част.

55-а минута, страхотно положение за Реал! Винисиус пусна тънко към Родриго, но ударът му мина на сантиметри от гредата.

В 59-а минута, пак Родриго, но този път Нойер спасява мощния му шут от пряк свободен удар.

И дойде вълшебният момент за гостите.

Изключителен гол на Алфонсо Дейвис, който влезе като резерва още през първото полувреме. Левият бранител влезе към центъра и  с неудобния десен крак намери далечния ъгъл - 2:3 в общия резултат за баварците!

Но нали знаете добре, че Реал има девет живота в Шампионската лига.

Ужасяваща грешка на Нойер позволи на Хоселу да изравни, а пак той в добавеното време вкара втори гол - 2:1 за Реал Мадрид!

Рюдигер подаде на Хоселу пред вратата и нападателят отбеляза втория си гол за 3 минути.

Попадението първоначално бе отменено за засада, но ВАР се намеси - няма такава.

В края на добавеното време Байерн вкара гол, но съдията секунди преди това бе надул свирката за засада..

Очевидно няма отговор за футболните фенове по света, каква е природата на Реал в този турнир и има ли ключ къв нейното разгадаване...

Сега на хоризонта се задава възможност за трофей номер 15 в Шампионската лига.