Страхотен гол на младок качи ЦСКА на върха!

Червените спечелиха категорично срещу Хебър

Страхотен гол на младок качи ЦСКА на върха! | StandartNews.com

Източник: Снимка Старт фото

ЦСКА спечели категорично с 3:0 над Хебър на "Българска армия" и отново е начело в класирането в Първа лига.

Армейците събраха 35 точки, с две повече от втория Лудогорец. Шампионите обаче са с мач по-малко.

С оглед тоталната доминация, "червените" напълно закономерно откриха резултата, макар и в края на първото полувреме.

Християн Петров комбинира с Иван Турицов, десният краен бранител с остър пас намери Матиас Фаетон, чието изпълнение влетя във вратата за 1:0.

В 59-та минута - 2:0 за ЦСКА! Нападателят Майкъл Естрада се реваншира за предходните си пропуски. Офанзивният играч овладя подаване на Емануел Шакич в противниковото поле, обърна се и по елегантен начин удови преднината на "червените".

В 72-та минута домакините имаха чудесен шанс да сложат край на интригата в двубоя. Звездата Тобиас Хайнц получи пас от Фаетон, норвежецът стреля, предизвиквайки намеса на Матвей Игонен.

Черешката на тази победа бе в 90-та минута. Гол красавец на младата надежда Станислав Шопов оформи класическата победа.

А публиката на "Българска армия" възторжено посрещна изявата на  българския талант, показвайки, че иска да вижда повече такива играчи на терена.