Попето яде бой от Миланов в Русия

Попето яде бой от Миланов в Русия | StandartNews.com

Ивелин Попов и "Спартак" М допуснаха първа загуба за сезона. Тимът падна 1:2 от ЦСКА в московското дерби. Бившият капитан на националите спечели дузпа, която Комбаров реализира, но усилията му не стигнаха за повече от почетна загуба. За "армейците" се разписаха Игнашевич и Муса. Георги Миланов пък се появи едва в последните минути на двубоя. ЦСКА продължава с безгрешните си изяви и има само победи от първите пет кръга на първенството и само един допуснат гол във вратата си.

"Спартак" се намира на четвъртото място във временното класиране с 10 точки. В часовете преди двубоя агитките на двата клуба са си организирали масово меле в столичното метро, което е спряло движението на мотрисите за пет минути. За щастие навременната намеса на органите на реда е попречила да се стигне до сериозни инциденти.