Няма шега. Черно море гони здраво титлата

Моряците остават отново на върха в класирането

Няма шега. Черно море гони здраво титлата | StandartNews.com

Черно море победи с 2:1 Ботев (Враца) в двубой от 23-ия кръг на efbet лига на стоя стадион "Тича".

С успеха варненци отново излязоха начело във временното класиране, като водят с три точки пред втория Лудогорец, който обаче има два мача по-малко.

Атанас Илиев откри за домакините от дузпа през първото полувреме, а след почивката Меси Биатумусока  си отбеляза автогол.

В края гостите върнаха интригата с попадение на Мирослав Маринов, но в крайна сметка тритеточки са за "моряците".