Манчестър Юнайтед не победиха и Саутхемптън

"Червените дяволи" направиха 1:1

Манчестър Юнайтед не победиха и Саутхемптън | StandartNews.com

Манчестър Юнайтед продължава без победа в трети пореден мач от новото първенство на Висшата лига. В четвъртия кръг Юнайтед направи само 1:1 като гост на Саутхемптън. Даниел Джеймс даде аванс на тима си в 11-та минута с третия си гол от началото на сезона. В средата на второто полувреме Яник Вестергор изравни, а малко след това “Светците” останаха с човек по-малко заради червения картон на Кевин Дансо. Въпреки натискът на Юнайтед до края на мача нов гол така и не падна и критиките към Оле Гунар Солсяер вероятно ще се засилят. С равенството Юнайтед излезе временно на 4-то място в класирането с 5 точки от 4 мача, но и преди изиграването на останалите мачове от кръга. Саутхемптън е на 13-та позиция с 4 точки.