Македонски анонимници измъчиха ЦСКА в Скопие

Домакините играха и цяло полувреме с човек по-малко

Македонски анонимници измъчиха  ЦСКА в Скопие | StandartNews.com

Аутсайдерът  Македония Гьоче Петров даде сериозен отпор на ЦСКА в първи мач от втория квалификационен кръг на Лигата на Конференциите.

Срещата в Скопие завърши 0:0, като червените ще трябва да доказват превъзходствмото си в реванша.

В началото ЦСКА се настани по-трайно в полето на своите на домакини и достигна до няколко центрирания пред вратата на Македония ГП.

Втори жълт картон за Матеус Лемос в края на първата част и домакините останаха с човек по-малко на терена. Един от най-добрите футболисти на Македония ГП влезе опасно в краката на Енес Махмутович и напълно заслужено пое преждевременно към съблекалнята.

В 53-та минута - шанс за червените.

Брадли де Нойер центрира топката от левия фланг, Тибо Вино свали с глава към Туфегджич и сръбският футболист нанесе опасен шут към вратата на домакините, но стражът на северномакедонците внимаваше и опази вратата си. Това бе най-добрата атака за ЦСКА от началото на мача.

Новият централен нападател на ЦСКА Дюкенс Назон показа, че в момента е далеч от истината и е сменен логично.

ЦСКА продължаваше да натиска домакините, но без нищо съществено пред вратата им.

В последните минути Калоян Кръстев стреля с глава над вратата. В добавеното време домакините дори имаха отличен шанс от фаул да победят, но ударът не бе точен.