Лудогорци взеха хикс от Швейцария

Лудогорци взеха хикс от Швейцария | StandartNews.com

Румъния, с двама души от "Лудогорец" в състава, завърши 1:1 срещу Швейцария на "Парк де Пренс". Радващото е, че Клаудиу Кешеру и Андрей Препелица записаха по 90 минути за северните ни съседи. Това бе втори мач за двата отбора от група "А" на Евро 2016.

Голът за румънците вкара Богдан Станчу. Той се разписа от дузпа в 18 минута от дузпа. Това е второ попадения за него след като отново реализира от наказателен удар при 1:2 срещу Франция в първия мач. През второто полувреме пък Мехмеди изравни в 57 минута с удар от воле.

Клаудиу Кешеру и Андрей Препелица играха много силно. Двамата се бориха непрекъснато и често печелеха първите топки. Нападателят Кешеру отправи няколко удара към вратата на швейцарците но не сполучи.

Третият футболист на българския шампион Козмин Моци остана на резервната скамейка.

Така положението преди втория мач в групата между Франция и Албания (днес от 22,00 часа) е следното: