Левски направи 0:0 при дебюта на Райнов

Руският Уфа не се даде в извънредната контрола със "сините"

Левски направи 0:0 при дебюта на Райнов | StandartNews.com

Левски и Уфа (Русия) завършиха 0:0 в извънредна футболна контрола на лагера в Кипър. Старши треньорът Георги Дерменджиев пожела организирането на спаринга извън първоначалната програма, за да даде възможност на юношите и на футболистите, които са играли по-малко в проверките през зимната подготовка досега, да натрупат игрови минути. Новото попълнение Мартин Райнов направи дебют, като започна като титуляр и игра през първото полувреме. Играта до почивката беше равностойна, като младокът Мартин Д. Петков пропусна най-доброто положение за "сините" след пробив и подаване на Станислав Костов. След почивката руснаците владееха повече топка и пропуснаха 2-3 добри положения, а от Левски единствено Станислав Иванов се отчете с опасен удар, но вратарят на съперника спаси.
Налагане за титуляри през пролетта ще излязат утре срещу елитния сръбски Чукарички в последната контрола на "сините" в Кипър.
Левски игра в състав: Николай Кръстев (65-Петър Иванов), Ивайло Найденов, Деян Иванов, Томислав Папазов, Луи Нганиони, Антони Белмонт, Мартин Райнов (46-Илия Юруков), Мартин Д. Петков, Жерсон Кабрал (46-Станислав Иванов), Богдан Вашчук (78-Мартин П. Петков), Станислав Костов (46-Сержиу Буш)