Кошмарът на Левски продължава! Мъри понесе нов удар

Още на старта на пролетния сезон

Кошмарът на Левски продължава! Мъри понесе нов удар | StandartNews.com

Черно море победи Левски с 1:0 при подновяването на пролетния дял на efbet Лига, в мач, който се игра на стадион “Ивайло” във Велико Търново.

Така кошмарът за Станимир Стоилов начело на "сините" продължава. Те вече нямат победа от цели 9 мача.

Единственото попадение в срещата бе дело на Александър Василев, който се разписа в 35-ата минута, след като Николай Михайлов сбърка. През втората част гол на Алекс Фернандес бе отменен след намесата на ВАР в 72-арта минута заради игра с ръка на Атанас Илиев, а в 77-ата минута попадение на Исмаил Иса бе отменено поради засада.

26-кратните шампиони на България за първи път излязоха с новите си фланелки по случай 80-годишнината от раждането на най-голямата синя легенда Георги Аспарухов-Гунди, с която футболистите ще играят цяла пролет. Илиян Стефанов пък получи наградата за най-красив гол за миналата година според феновете на Левски, този, който донесе Купата на България срещу ЦСКА.