Георги Минчев герой за "Литекс"

Георги Минчев герой за "Литекс" | StandartNews.com

Поредният талант от академията извади "Литекс". Георги Минчев вкара в последните секунди за 2:1 при успеха над сръбския "Ягодина". Съперникът е носител на купата и върви трети в първенството. "Ягодина" дръпна преди почивката, напук на безброй положения, създадени от Манолев и Пепи Златинов. Том обаче се скъса да пропуска. След почивката обратът започна от дузпа, свирена за фаул срещу Момчил Цветанов. Вкара я Пепи Златинов. Топеца асистира и за второто попадение, вкарано от тийнейджъра.  Съперникът е носител на купата и върви трети в първенството.

"Ягодина" дръпна преди почивката, напук на безброй положения, създадени от Манолев и Пепи Златинов. Том обаче се скъса да пропуска. След почивката обратът започна от дузпа, свирена за фаул срещу Момчил Цветанов. Вкара я Пепи Златинов. Топеца асистира и за второто попадение, вкарано от тийнейджъра.