Етър и Царско село не се победиха

Тимът от Велико Търново продължава без победа в efbet Лигата

Етър и Царско село не се победиха | StandartNews.com

Етър и Царско село направиха 1:1 във втория мач от 6-ия кръг на efbet Лига. В 8-ата минута на срещата при отлична атака и центриране отляво по атаката на Царско село, Георги Минчев се разписа с великолепен удар с глава. В 30-ата минута с елегантен удар Даниел Младенов направи резултата 1:1. През втората част домакините имаха няколко ситуации пред вратата на Царско село, но така и втори гол не падна. Царско село затвори двубоя като не допусна нов гол във вратата си и измъкна заслужена точка от Велико Търново. След спечелената точка и за двата тима позицията в класирането е следната Царско село е на 10-ото място с 5 точки, Етър е на 11-ти със същия точков актив. Двубоят във Велико Търново бе изгледан наживо от бившия треньор на тима и настоящ селекционер на националния тим Красимир Балъков.