Цесекари разплакаха Лудогорец. Страшна драма за орлите

Резилът бе на собствения им терен

Цесекари разплакаха Лудогорец. Страшна драма за орлите | StandartNews.com

Страшна драма за орлите на собствения им терен. Лудогорец загуби с 2:3 от Стяуа Букурещ в контролна среща, която се игра пред около 1000 фенове на стадиона в Разград. Освен загубата футболистите от Лудогорец трябваше да преглътнат и с факта, че сред агитката на гостите имаше цесекари, които викаха срещу тях. ЦСКА са в традиционно приятелски отношения с букурещкия гранд.

На 3 пъти Лудогорец се оказваше догонващ в резултата, а на два пъти успяваше да отговори на предизвикателството, но въпреки това не се пребори за победата.

Още в първата минута Клод Гонсалвеш си вкара автогол и така румънския тим излезе напред. В 24-ата минута португалецът се реваншира, след като изравни.

До края на първата част паднаха още два гола. Стяуа отново поведе в 33-ата минута, а пет след това Руан Секо възстанови паритета. През втората част гостите излязоха за трети път напред в резултата, след като вкараха дузпа в 67-ата минута.

Малко след това пък Квадво Дуа също получи шанс да изпълни единадесетметров наказателен удар, но не успя да вкара.

Така Стяуа спечели с 3:2 приятелския двубой, който предложи доста офанзивна игра и от двата тима.