Бостън удари Чикаго (ВИДЕО)

Три гола за четири минути помогнаха на Брюинс

Бостън удари Чикаго (ВИДЕО) | StandartNews.com

Дейвид Крейчи, Дантън Хайнен и Брад Марчанд се разписаха в рамките на само четири минути в края на първия период за победата на Бостън у дома с 6:3 над Чикаго в двубой от редовния сезон от Националната хокейна лига на САЩ и Канада. В третата част Крейчи се разписа за втори път в срещата, когато Марчанд направи своята трета асистенция. Домакините спечелиха пет от последните си шест срещи в Лигата и прекъснаха серията от седем поредни победи в полза на Блекхоукс.
Джейк ДеБръск и Дантън Хайнен се отличиха с попадение и завършващо подаване, докато Петер Чехларик също вкара един гол във вратата на Чикаго. Вратарят Туука Раск спаси 23 удара за Бостън.
Алекс Дебринкет, Дънкън Кийт и Ерик Густафсон реализираха попаденията за гостите. Стражът Калин Делия се отличи с 31 спасявания. Патрик Кейн завърши с асистенция в 14-ти пореден двубой в НХЛ.