Бейл не успя да помогне на Реал Мадрид

Бейл не успя да помогне на Реал Мадрид | StandartNews.com

Мадрид. Реал Мадрид и Виляреал завършиха 2:2 в четвъртия кръг на испанското първенство.

Новото попълнение на Реал Гарет Бейл започна като титуляр и отбеляза първото си попадение в 39-ата минута. Кани откри резултата за Виляреал в 21-ата минута, когато при постепенна атака на тима си се разписа с удар от 11 метра. В 39-ата минута Бейл изравни резултата. Пред голлинията уелсецът засече ниско центриране на Карвахал отдясно. В 64-ата минута Кристиано Роналдо даде аванс на гостите. Португалецът беше точен при добавката на удар на Карим Бензема, който беше отразен от вратаря. Шест минути по-късно Джовани дос Сантос възстанови равенството.

С това равенство Реал (Мадрид) изостана на 2 точки от лидера Барселона. Реал вече е четвърти във временното класиране с 10 точки. Със същия актив, но на трета позиция е Виляреал. Втори е Атлетико (Мадрид), който изостава от Барселона само по голова разлика.