"Арда" надигра "Славия" в продължението, стана трети в класирането

Съставът на Златомир Загорчич пък се свлече до седмото място с 12 пункта

"Арда" надигра "Славия" в продължението, стана трети в класирането | StandartNews.com

Снимка: ПФК Арда Кърджали

Тимът на Арда Кърджали постигна минимална домакинска победа с 1:0 над Славия в двубой от осмия кръг на Първа лига, предаде БНТ.

Единственото попадение на „Арена Арда“ бе отбелязано в третата минута от добавеното време на срещата, когато Иван Тилев стреля по диагонал от пряк свободен удар на границата на наказателното поле на гостите от София, а топката попадна в близкия ляв ъгъл на вратата, пазена от Светослав Вуцов.

Преди това дузпа за „белите“ в 4-ата минута бе отменена след преразглеждане на ситуацията с ВАР.

В класирането съставът на Александър Тунчев събра актив от 15 точки и се изкачи на третото място, на два пункта зад лидера ЦСКА 1948. Този на Златомир Загорчич пък се свлече до седмото място с 12 пункта от шест изиграни срещи.