Гришо: Отново разочарование, но гледаме напред

"Имах прекалено много брейкпойнти, които не използвах. За съжаление отново разочарование в Париж, но гледаме напред", това заяви пред БНТ най-добрата ни ракета в мъжкия тенис Григор Димитров след отпадането още в първия кръг на Ролан Гарос. Българинът загуби с 0:3 сета от американеца Джак Сок.
"Предпочитам винаги рано да започвам турнирите. Може би времето можеше да попречи. Но всичко това е част от играта. Не мога да си позволя да имам такива мисли, особено когато играя турнир от Големия шлем. Втора поредна година не мога да събера себе си и да изиграя един добър мач", каза още нашият тенисист.
"Куинс и Уимбълдън са прекалено далече. В момента не мога дам мисля за тревата. Винаги съм много позитивен, когато стъпя на трева. Може би е време за лека почивка, за да се завърна по-свеж", завърши Димитров по повод предстоящото откриване на летния сезон.
Илхан Кючюк: Влизането в Шенген е държавна цел
Бомба във властта! Депутат от ПП-ДБ иска главата на с...
Ертен Анисова: Да защитим българския туризъм от хибри...
Изповед! Пред кого ще говори Сашка Васева
Напрежение! Голяма промяна по границите в Европа
Решиха съдбата на МБапе!
Брутално! Откраднаха лице и глас на топ водеща в БНТ