Кръстосаха микровълнова печка с ЮТюб

Кръстосаха микровълнова печка с ЮТюб | StandartNews.com

Москва. Американски изобретатели откриха гениално решение на проблема какво да прави човек, докато микровълновата печка му притопля храната. Те изобретили "кръстоска" от микровълнова печка, TouchPad и изчислителна платформа, съобщи МИГнюз.

Новият вид печка автоматично открива случаен запис в ЮТюб със същата продължителност, на която е нагласен таймерът. Самите записи се показват на вратичката. Тоест там, където по принцип може да се види въртящото се блюдо, има 10-инчов течнокристален екран.

Техническото чудо е създадено от студенти от Пенсилванския университет за специален конкурс, на който са получили златен медал. Освен това младите инженери са получили 2500 долара и шанса да осъществят проекта си с помощта на корпорацията "Гугъл".



Последвайте ни в Google News Showcase за важните новини

Вижте всички актуални новини от Standartnews.com

Коментирай