Хиена се хили на звездите в Африка

Хиена се хили на звездите в Африка | StandartNews.com

Усмихната хиена, слонове, лъвове и скорпиони срещат участниците в риалитито "Африка: звездите сигурно са полудели" сред дивата савана.

Довечера по Би Ти Ви ще видим как 11-те звезди се отправят към делтата на река Окаванго, където пътуват 10 часа през изключително красиво и опасно място. Сред интересните им емоции там са срещата очи в очи на Явор със слон, гимнастиката на Люси в крокодилското гнездо и ухапаният от неизвестно насекомо Георги Милков, което за щастие нямаше тежки последици. Напрежението в лагера нараства след поредната групова задача - каране на джип с десен волан в саваната. Състезанието е в основата на разразил се скандал между Николета и няколко от членовете на нейния отбор, тъй като тя пророкува аварии по време на пътуването. Милена, Диляна, Явор и най-вече Тошко обвиняват ясновидката в грях, за който ще разберем довечера в 20 часа.

Поредните елиминации за изгонване пораждат нови скандали сред групата, изваждат се много "кирливи ризи" и определено ще има жертва на злословие.

От тази седмица риалитито ще върви всеки понеделник и вторник от 20 ч с двучасови епизоди.

Последвайте ни в Google News Showcase за важните новини

Вижте всички актуални новини от Standartnews.com

Коментирай