Столичен квартал на бунт срещу жители на гето

Жителите на столичния квартал „Красна поляна" се оплакаха от сериозно замърсяване на въздуха и разнасяне на нетърпими миризми, съобщи Нова тв. Причината според недоволните е, че обитаващите т.нар. Виетнамски общежития се отопляват с... гуми.
„Горят всичко, което намерят. Слагат боклуци не само в печките си, но палят огън и на открито", разказаха живеещи в района пред камерата на NOVA.
Те многократно са сигнализирали Столичния инспекторат и РИОСВ за проблема. Подавали са и редица жалби. Категорични са, че странните методи за отопление на хората от гетото са опасни за здравето.
Представител на Район „Красна поляна" каза, че при извършените до моменти проверки са установени трима нарушители. Съставени са им актове, но нито един от тях все още не е платен.
Топ актриса си глътна езика при Лора Крумова! Причина...
Зловещо. Украински лидер каза бъдещето на Русия
Внимание! Голям капан в зимните ни курорти
iPhone побърка собственика си! Изумителна случка
Крум Савов скочи на Гълъб Донев! Тежки атаки
За кожата на един ученик. Изповед на преподавател за...
Трус в Белия дом! Какво се случва